Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Fiat

  Katowice   Bytom

Nowy Fiat Fullback - niezawodny i wszechstronny pick-up

Opublikowano: 6 lipca 2016 Nowy Fiat Fullback - niezawodny i wszechstronny pick-up

Fiat Fullback to samochód, który został stworzony z myślą o Tobie i Twojej pracy. Nowy pick-up Fiata powstał we współpracy z marką Mitsubishi, bazując na kultowym modelu L200. Dzięki swojej wszechstronności i wysokiej sprawności w terenie, doskonale sprawdza się zarówno podczas pracy, jak i na co dzień.

Lekki i mocny

Do gamy samochodów użytkowych Fiata dołączył Fullback - jeden z pierwszych na świecie pick-upów z aluminiowym blokiem silnika, który łączy lekkość z maksymalną mocą. Turbodiesel o pojemności 2,4 litra z bezpośrednim wtryskiem Common Rail jest dostępny w dwóch jednostkach mocy: 150 KM i 180 KM. Moment obrotowy sięga do 430 Nm. Silnik jest zintegrowany z sześciostopniową, manualną skrzynią biegów lub pięciostopniową przekładnią automatyczną. Model mierzy 5155 mm długości, 1815 mm szerokości i 1789 mm długości, a rozstaw osi wynosi 3000mm. Fiat Fullback jest dostępny z przedłużoną i podwójną kabiną o długości kolejno: 5275 mm i 5285 mm. Maksymalna masa ciągniętej przyczepy może wynieść nawet do 3100 kg.

Na każdą trasę

Mocną stroną Fiata Fullback jest jego napęd na cztery koła. Kierowca może ustawić stały napęd 4x4 lub automatycznie dołączany za pomocą elektronicznego selektora wyboru trybu pracy Easy Select. Napęd dołączany w wersji SX można uruchomić w trzech trybach: 2H (jazda szosowa), czyli napęd tylko na tylną oś, 4H dostępny przy prędkości do 100 km/h, który rozdziela moment obrotowy między przednią a tylną oś (asekuracja samochodu na śliskiej nawierzchni) oraz 4L - przy ekstremalnych warunkach off-roadowych.

Umów się na jazdę próbną nowym Fiatem Fullback. Zapraszamy do salonów Fiat Partner w Katowicach i Bytomiu.
‹ wróć do listy aktualności i porad

Kontakt

Katowice, Kościuszki 261
32 202 70 03
cc@fiat-partner.pl

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65
cc@fiat-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu