Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Fiat

  Katowice   Bytom

Jakie możliwości skrywa nowy, kompaktowy Fiat Talento?

Opublikowano: 7 lipca 2016 Jakie możliwości skrywa nowy, kompaktowy Fiat Talento?

Nowy Fiat Talento ma wrodzony talent do wychodzenia naprzeciw potrzebom kierowców - niezależnie od trasy. Ten kompaktowy samochód wyróżniają imponujące możliwości ładunkowe oraz fenomenalna zwinność.

Komfortowy kompan podróży

Doskonałe proporcje nowego Fiata Talento sprawiają, że pozornie kompaktowy samochód dostawczy zaskakuje swoją pojemnością. Dynamiki dodaje modelowi wysunięta przednia szyba, idealnie uzupełniająca krótką maskę pojazdu. Proste linie designu karoserii podkreślają ogromne możliwości ładunkowe. Wnętrze zaprojektowano z myślą o najwyższym komforcie, ergonomii i bezpieczeństwie jazdy. Doskonale wyprofilowane fotele sprawiają, że podróż dla każdego pasażera jest czystą przyjemnością, a kierowca bardziej odczuwa, że prowadzi osobówkę niż samochód dostawczy.

Funkcjonalne rozwiązania technologiczne

Fiata Talento wyposażono w nowoczesne systemy multimedialne, jak: system nawigacji Navteq, radio cyfrowe DAB, porty USB i AUX oraz system Bluetooth. Umilą one każdą podróż. Dodatkowo, zadbano o inteligentne rozmieszczenie funkcjonalnych schowków, np. pod siedzeniem pasażera, o łącznej pojemności 90 litrów. O najwyższy poziom bezpieczeństwa dbają systemy ABS z EBD (Electronic Brake Distribution) oraz ESC z Hill Holder i funkcją Traction +, która odpowiada za wspomaganie kierowcy podczas ruszania pod górę. W Talento znalazły się również systemy stabilizacji toru jazdy przyczepy, czujniki parkowania wraz z kamerą widoku wstecznego z wyświetlaczem w lusterku wstecznym oraz boczne poduszki i kurtyny powietrzne.

Imponująca pojemność

Większy brat Fiata Fiorino jest w stanie przewieźć przedmioty aż do 3,75 m długości (4,15 m w wersji z długim rozstawem osi). Łatwy dostęp do kabiny ładunkowej zapewniają drzwi otwierające się do 250°, nisko umiejscowiony próg ładunkowy (552 mm) i mierzące 1030 mm szerokości boczne drzwi przesuwne. Fiat Talento posiada pojemność od 5,2 m³ do 8,6 m³, w zależności od wersji. Model dostępny jest w czterech wariantach jednostek napędowych, generujących moc od 95 KM do 145 KM. 

Poznaj wszystkie talenty nowego Fiata Talento w salonach Fiat Partner w Katowicach lub Bytomiu.
‹ wróć do listy aktualności i porad

Kontakt

Katowice, Kościuszki 261
32 202 70 03
cc@fiat-partner.pl

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65
cc@fiat-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu