Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Fiat

  Katowice   Bytom

Pełna gama Fiat Professional 2016 w salonach Fiat Partner

Opublikowano: 18 lipca 2016 Pełna gama Fiat Professional 2016 w salonach Fiat Partner

Dla samochodów dostawczych Fiat Professional praca nigdy się nie kończy. Są zawsze gotowe, by stawić czoła Twoim wyzwaniom. Fiat Professional 2016 to nie tylko nowe produkty, ale przede wszystkim nowe podejście, jeszcze silniej skupione na potrzebach Klienta i jego celach zawodowych. Zespół Fiat Professional aktywnie wspiera swoich Klientów w rozwoju biznesu. To profesjonaliści niosący pomoc profesjonalistom.

Dzięki ciągłemu rozwojowi oferty, Fiat Professional może dostarczać Klientom biznesowym coraz bardziej innowacyjne rozwiązania. W ciągu niecałych 2 lat, rodzina dostawczych Fiatów została całkowicie odświeżona, stanowiąc dzisiaj odpowiedź na zdywersyfikowane potrzeby transportowe. Samochody różnią się m.in. typem nadwozia, ładownością, pojemnością ładunkową, wariantami rozstawu osi, długością czy wysokością – aby każdy mógł z łatwością dobrać pojazd dostawczy do indywidualnych potrzeb i specyfiki prowadzonego biznesu. Wszystkie auta Fiat Professional posiadają mocne, ekonomiczne silniki, zasilane różnymi rodzajami paliwa. Szczególną uwagę producent poświęcił pojazdom służącym do przewozu osób oraz do zabudowy.

Nowości w gamie produktowej

Symbolem nowego podejścia jest Fiat Fullback – średniej ładowności pick-up, prawdziwy „work hero”, który zrewolucjonizował ofertę marki. Miejsce obok Fullbacka zajmuje nowy Fiat Talento – samochód o imponującej ładowności, stworzony do pracy w miejskiej i pozamiejskiej dżungli. Wśród nowości, Klienci znajdą także odmłodzonego Fiata Fiorino – prekursora segmentu małych aut dostawczych. Nowe Fiorino jest jeszcze bardziej designerskie i funkcjonalne. W drużynie Fiat Professional nie mogłoby zabraknąć bestsellerowych modeli: Fiata Ducato i Doblò Cargo w unowocześnionych odsłonach. Ponad 75% kamperów na rynku posiada zabudowę na bazie Ducato, a Doblò Cargo wybrało w ciągu 16 lat niemal 1,5 mln Klientów.

Oprócz nowych produktów, oferta Fiat Professional wzbogaciła się o usługi szyte na miarę dla różnych grup odbiorców. Przygotowano także nowy plan komunikacji z Fiatem Fullback i innymi bohaterami Fiat Professional w akcji. Fullback, za sprawą swojego sportowo-terenowego ducha, dołączył do oficjalnej floty Motocrossowych Mistrzostw Świata FIM 2016.

Chcesz poznać bliżej flotę Fiat Professional 2016? Zapraszamy do salonów Fiat Partner w Katowicach i Bytomiu!‹ wróć do listy aktualności i porad

Kontakt

Katowice, Kościuszki 261
32 202 70 03
cc@fiat-partner.pl

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65
cc@fiat-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu