Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Fiat

  Katowice   Bytom

Kalkulator kredytowy

Chcesz kupić nowego Fiata na raty? Szukasz optymalnej formy finansowania? Sprawdź wiodący kredyt w FCA Bank – z pomocą naszego kalkulatora poznasz orientacyjną wysokość raty za swoje wymarzone auto!

Fiat – kredyt w FCA Bank na każdą kieszeń

Niezależnie, czy potrzebujesz kredytu , który pokryje cały koszt zakupu nowego Fiata, czy jedynie niewielkiego uzupełnienia wkładu własnego – nasza elastyczna oferta finansowa jest dla Ciebie. Zapewniamy:

  • kredyty od 5 000 do 100 000 zł,
  • okres kredytowania od 12 do 96 miesięcy,
  • raty dopasowane do Twoich możliwości finansowych.

Jeśli chcesz wziąć Fiata na raty, skorzystaj z naszego kalkulatora – umożliwia on wyliczenie orientacyjnej wysokości miesięcznej raty za samochód. Wystarczy, że wskażesz potrzebną kwotę oraz preferowany okres kredytowania.

Kwota kredytu:
5 000 zł
100 000 zł
Okres kredytowania:
12 mcy
96 mcy

(Aby zwiększyć precyzję suwaków użyj strzałek klawiatury.)

Twoja rata:

Wyliczona rata jest symulacją i ma charakter orientacyjny. W celu wyliczenia i przesłania do Ciebie dokładnych wielkości rat, prosimy o wypełnienie formularza.

Informację o szczegółowych warunkach uzyskasz w Salonach Partner.

Ile kilometrów przejeżdżasz rocznie?

Ile pali Twój obecny samochód ?

Ile płacisz za paliwo?

(przykład: 5.50 )

Ile wydałeś na naprawę w ciągu ostatniego roku?

Każda rata będzie kosztowała Cię: 423 zł

Spalanie nowego samochodu: 6l/100 km

Twoja oszczędność miesięcznie:

Rata kredytu realnie kosztuje Cię:

Formularz kredytowy

Wysokość wpłaty własnej lub wartość pozostawianego samochodu w rozliczeniu.

Fiat finansowanie – poznaj swoją spersonalizowaną ofertę

Chcesz poznać dokładną wysokość rat? Wypełnij zamieszczony na naszej stronie formularz i skontaktuj się z nami! Na podstawie wysokości kredytu, czasu jego spłacania oraz wielkości wpłaty własnej precyzyjnie określimy wysokość Twojej raty.

Zapraszamy również do naszych salonów w Katowicach i Bytomiu – nasi wykwalifikowani pracownicy omówią z Tobą szczegóły kredytu, a także przekażą wszelkie informacje na temat warunków finansowania.

Fiat na raty – to się opłaca!

Zastanawiasz się, czy nowe auto na kredyt jest Ci potrzebne? Wypróbuj nasz kalkulator i przekonaj się, że to się opłaca!

Podaj spalanie swojego auta, łączną liczbę kilometrów, przejeżdżanych rocznie, średnią cenę paliwa oraz szacunkowy koszt napraw starego samochodu. Porównamy Twoje wydatki na dotychczasowy pojazd z kosztem raty kredytu, biorąc pod uwagę koszty utrzymania nowego auta.

Wyniki wyszedł ujemy? Koszt utrzymania starego samochodu jest wyższy, niż rata za nowego Fiata i paliwo do niego razem wzięte! Brzmi przekonująco? Odwiedź salon Fiat Partner i kup swój wymarzony pojazd, korzystając z naszego wiodącego finansowania!

Kontakt

Katowice, Kościuszki 261
32 202 70 03
cc@fiat-partner.pl

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65
cc@fiat-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu