Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Fiat

  Katowice   Bytom

Nie czekaj na zmiany – weź Fiata w leasing już dziś!

Nie daj się zaskoczyć zmianom w leasingu samochodów, które wejdą w życie 1 stycznia 2019. Weź dowolny samochód osobowy Fiata w leasing do końca listopada 2018 i skorzystaj z naszych specjalnych rabatów!

Leasing FCA - Fiat

Zmiany w leasingu operacyjnym od 2019 r.

Według nowych zasad leasingu, od 2019 roku nie będzie można odliczać od przychodu całości rat leasingowych za samochody warte ponad 150 tys. zł. Dodatkowo, w przypadku tańszych aut wykorzystywanych do celów mieszanych, czyli prywatnie i służbowo, odliczyć będzie można tylko połowę rat. Użytkowanie pojazdu wyłącznie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej trzeba będzie udowodnić.

Jeśli chcesz skorzystać z leasingu samochodów osobowych na dotychczasowych warunkach, masz czas do końca roku – umowy zawarte przed 1 stycznia 2019 będzie można zaliczać do kosztów działalności według obecnych zasad, jednak tylko przez 2 lata, do 31 grudnia 2020. Po tej dacie, odliczanie odbywać się będzie według zmienionych zasad leasingu z 2019 r.

Co jeszcze musisz wiedzieć o leasingu operacyjnym od 2019 r.?

  • w przypadku samochodów elektrycznych, górny limit wartości auta, do której można odliczać raty, wyniesie 225 tys. zł,
  • by móc rozliczać się na dotychczasowych zasadach, wystarczy zawrzeć umowę leasingu w 2018 roku – nie jest konieczny odbiór pojazdu przed rozpoczęciem roku 2019,
  • w przypadku podatników VAT, by nie przekroczyć górnego limitu, można zakupić auto kosztujące do 134 529 zł netto (165 470 zł brutto) – ze względu na możliwość odliczenia 50% VAT od zakupu, na koszty podatkowe składa się cena netto pojazdu i nieodliczone 50% VAT, które łącznie dają właśnie 150 tys., a więc kwotę górnego limitu.

Rabat + promocyjny leasing + pakiet OC/AC 499 zł w salonie Fiat Partner

Jeśli chcesz uniknąć zmian w leasingu samochodów obowiązujących od 2019 roku, nie zwlekaj i skorzystaj z naszej oferty jak najszybciej. Dodatkowo, jeśli zdecydujesz się na podpisanie umowy do końca listopada 2018, czekają na Ciebie nasze specjalne rabaty na zakup pojazdu, wyjątkowo korzystne, promocyjne warunki leasingu oraz pakiet OC/AC za jedyne 499 zł

FCA leasing - najlepsza oferta w mieście

Leasing z FCA to najwyższa jakość usług – nasza oferta cieszy się nieprzerwanym, wieloletnim zaufaniem klientów, o czym świadczą liczne, otrzymywane nagrody, m.in. Laur Klienta czy Najlepszy Produkt dla Biznesu. Kompleksowo załatwiamy wszelkie formalności związane z zakupem, finansowaniem, ubezpieczeniem i rejestracją pojazdu.

Skorzystaj z naszej promocyjnej oferty leasingowej – wybierz dopasowany do swoich potrzeb model Fiata i ciesz się jego funkcjonalnością i korzystnym finansowaniem!

Fiaty dostępne w leasingu

Kontakt

Katowice, Kościuszki 261
32 202 70 03
cc@fiat-partner.pl

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65
cc@fiat-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu