4.5

Samochody używane

Samochody półroczne Fiat. Przebiegi pomiędzy 10.000 – 25.000 km. Wszystkie posiadają gwarancje fabryczną i pochodzą z naszego salonu. Każdy prezentowany model posiadamy w ilości kilka do kilkanaście szt. Istnieje możliwość finansowania oraz pozostawienia swojego obecnego samochodu w rozliczeniu.

Czytaj więcej
Znalezione wyniki: 1
Sortuj

W naszej ofercie znajdą Państwo popularne modele samochodów osobowych, takie jak Punto, 500, 500X czy Tipo. Posiadamy również szeroką gamę używanych Fiatów dostawczych, które są dostosowane do przewozu różnorodnych towarów. Wśród oferowanych pojazdów znajdą się m.in. samochody z plandeką, odpowiednie do transportu wielkogabarytowych produktów, czy wyposażone w chłodnię bagażową, przeznaczone do przewozu żywności.

Używany Fiat - czy warto?

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas samochodów używanych Fiat. Sprzedawane przez nas pojazdy są młode rocznikowo, posiadają fabryczną gwarancję oraz charakteryzują się bogatym wyposażeniem. Poza samochodami używanymi, oferujemy także pojazdy pochodzące z wyprzedaży rocznika i demonstracyjne (tak zwane auta demo).

Nie tylko używane Fiaty

W naszych salonach zakupią Państwo nie tylko samochody marki Fiat. Oferujemy również sprawdzone, wyselekcjonowane pojazdy innych marek, m.in. używane Jeepy, Ople czy Alfy Romeo. Zapraszamy do obejrzenia oferty i galerii.

Używane z salonu - to się opłaca!

Samochód używany z salonu jest pewniejszy, niż zakupiony od osoby prywatnej czy w komisie. Posiada kompletną dokumentację, pozytywnie przeszedł badania diagnostyczne oraz pochodzi ze sprawdzonego źródła. Duże znaczenie podczas sprzedaży samochodów używanych ma dla nas ścisła kontrola i prawdziwy stan danego pojazdu. Gwarancja pełnej satysfakcji klienta to dla nas priorytet.

Jak wybrać auto używane?

Każdy z prezentowanych na naszej stronie pojazdów posiada szczegółowy opis, zawierający, poza specyfikacją danego modelu samochodu, takie informacje jak rocznik, przebieg czy sposób serwisowania. W razie jakichkolwiek, dodatkowych pytań mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą zamieszczonego na stronie formularza. Zachęcamy również do oględzin wybranego samochodu używanego i do jazdy testowej – w salonie w Katowicach lub w Bytomiu.

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Zostaw numer telefonu. Odezwiemy się z nową ofertą!

×

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!