Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Fiat

  Katowice   Bytom

Fiat Tipo Kombi (Tipo Station Wagon)

Jedną z odsłon Fiata Tipo jest wariant kombi, łączący w sobie zalety samochodów klasy kompaktowej z wyjątkowo dużą pojemnością. Zobacz dostępne od ręki modele Tipo Station Wagon, prezentowane poniżej, lub zapoznaj się z oferowanymi przez nas egzemplarzami mniejszego Fiata Tipo 5d bądź eleganckiego i ponadczasowego Fiata Tipo Sedan.

Pokaż opis kategorii
Filtruj:
Nazwa
Cena


Kompaktowe, a zarazem pojemne

To, co wyróżnia Tipo kombi na tle pozostałych wariantów tego modelu to wyjątkowo duży bagażnik o pojemności aż 550 l. Wygodny dostęp do przedziału bagażowego sprawia, że transport nawet dużych ładunków nie sprawi Ci problemu. Również przestrzeń pasażerska w Tipo kombi wyróżnia się przestronnością i przemyślaną aranżacją, gwarantującą pełen komfort podróży nawet 5 osobom jednocześnie. Standardowe wyposażenie obejmuje takie elementy jak m.in. 6 poduszek powietrznych, systemy ABS, ESP oraz ESC z asystentem awaryjnego hamowania, klimatyzację manualną, radio z USB i elektrycznie sterowane szyby. Dodatkowo, wariant kombi dostępny jest w bogatszych wersjach Tipo Pop i Lounge.

Fiat Tipo - ceny od 54 300 zł za wersję kombi

Chcesz kupić Fiata Tipo 2018 w wariancie kombi? Zapraszamy do Fiat Partner - gwarantujemy liczne rabaty oraz korzystne warunki finansowania zakupu auta. Możesz wybrać jeden z dostępnych od ręki egzemplarzy Tipo w niskiej cenie bądź skonfigurować swój wymarzony pojazd na zamówienie.

×

Umów jazdę testową

Podaj dane a my oddzwonimy do Ciebie!

Data i godzina jazdy Nie wybrano daty zmień

Kontakt

Katowice, Kościuszki 261
32 202 70 03
cc@fiat-partner.pl

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65
cc@fiat-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu