Zmień markę
Sprawdź ofertę marki Fiat
Sprawdź ofertę marki Fiat Professional
Sprawdź ofertę marki Jeep

Partner Fiat

  Katowice   Bytom

Samochody używane

W Salonach Fiat Partner prowadzimy sprzedaż nie tylko nowych, ale również demonstracyjnych i używanych aut marki Fiat (a także Jeep i wielu innych). Wśród oferowanych modeli znajdą Państwo wersje osobowe i dostawcze z rodziny Fiat Professional.

Filtruj:
Nazwa
Cena

 

W naszej ofercie znajdą Państwo popularne modele samochodów osobowych, takie jak Punto, 500, 500X czy Tipo. Posiadamy również szeroką gamę używanych Fiatów dostawczych, które są dostosowane do przewozu różnorodnych towarów. Wśród oferowanych pojazdów znajdą się m.in. samochody z plandeką, odpowiednie do transportu wielkogabarytowych produktów, czy wyposażone w chłodnię bagażową, przeznaczone do przewozu żywności.

Używany Fiat - czy warto?

Dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas samochodów używanych Fiat. Sprzedawane przez nas pojazdy są młode rocznikowo, posiadają fabryczną gwarancję oraz charakteryzują się bogatym wyposażeniem. Poza samochodami używanymi, oferujemy także pojazdy pochodzące z wyprzedaży rocznika i demonstracyjne (tak zwane auta demo).

Nie tylko używane Fiaty

W naszych salonach zakupią Państwo nie tylko samochody marki Fiat. Oferujemy również sprawdzone, wyselekcjonowane pojazdy innych marek, m.in. używane Jeepy, Ople czy Alfy Romeo. Zapraszamy do obejrzenia oferty i galerii.

Używane z salonu - to się opłaca!

Samochód używany z salonu jest pewniejszy, niż zakupiony od osoby prywatnej czy w komisie. Posiada kompletną dokumentację, pozytywnie przeszedł badania diagnostyczne oraz pochodzi ze sprawdzonego źródła. Duże znaczenie podczas sprzedaży samochodów używanych ma dla nas ścisła kontrola i prawdziwy stan danego pojazdu. Gwarancja pełnej satysfakcji klienta to dla nas priorytet.

Jak wybrać auto używane?

Każdy z prezentowanych na naszej stronie pojazdów posiada szczegółowy opis, zawierający, poza specyfikacją danego modelu samochodu, takie informacje jak rocznik, przebieg czy sposób serwisowania. W razie jakichkolwiek, dodatkowych pytań mogą Państwo skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą zamieszczonego na stronie formularza. Zachęcamy również do oględzin wybranego samochodu używanego i do jazdy testowej – w salonie w Katowicach lub w Bytomiu.

Kontakt

Katowice, Kościuszki 261
32 202 70 03
cc@fiat-partner.pl

Bytom, Strz. Bytomskich 40B
32 280 65 65
cc@fiat-partner.pl

Zobacz trasę dojazdu