4.5

Fiat Bytom – kup nowy samochód użytkowy w atrakcyjnej cenie

Opublikowano: 1 marca 2018
Samochody użytkowe marki Fiat od wielu lat cieszą się doskonałą opinią wśród przedsiębiorców. Oferują ponadprzeciętną funkcjonalność, wysoką jakość wykonania, a przy tym są dostępne w atrakcyjnej cenie. Chcesz kupić użytkowego Fiata w Bytomiu? Sprawdź ofertę autoryzowanego dealera marki – firmy Partner. Przygotowaliśmy dla Ciebie krótki przegląd najpopularniejszych dostępnych modeli.

Fiat Doblo Bytom – dopracowane auto dostawcze

Fiat Doblo jest bardzo chętnie kupowanym samochodem dostawczym, który występuje w trzech wariantach nadwozia: Cargo, do zabudowy oraz Kombi (ten ostatni jest dedykowany rodzinie).

Jeśli rozważasz zakup Fiata Doblo w Bytomiu, to ta decyzja będzie jak najbardziej prawidłowa. Mamy tutaj do czynienia z solidnym, dopracowanym samochodem o wybitnych walorach transportowych. Zwróć również uwagę na dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe. 

Fiat Ducato Bytom – jeden z najlepszych w swojej klasie

Fiat Ducato to wyjątkowo ceniony przez przedsiębiorców model użytkowy. Nieprzypadkowo był najlepiej sprzedającym się autem dostawczym w Europie w 2020 roku i wiele wskazuje na to, że powtórzy ten sukces także w kolejnych latach.

Ducato słynie z niezawodności, trwałości, doskonałych walorów użytkowych oraz wysokiego komfortu prowadzenia. Bardzo ciekawa jest wersja E-Ducato z napędem elektrycznym, która świetnie sprawdzi się w warunkach miejskich, umożliwiając jazdę buspasami, parkowanie w ścisłym centrum, a jednocześnie gwarantując przedsiębiorcy duże oszczędności na eksploatacji. 

Fiat Panda Bytom – ciekawy wybór dla firm

Fiat Panda jest kojarzony przede wszystkim z samochodem miejskim (skądinąd bardzo udanym), jednak znajdziemy ten model także w gamie pojazdów użytkowych włoskiego producenta. Panda VAN to bardzo interesująca propozycja zarówno dla małych firm, jak i dla przedsiębiorstw szukających aut do swojej floty, np. z przeznaczeniem dla handlowców, kierowników budowy etc. 

Fiat Panda VAN w Bytomiu jest częstym widokiem, co wynika z doskonałego stosunku ceny do jakości wykonania oraz funkcjonalności tego modelu. Zwracamy uwagę na ładowność, która wynosi do 430 kilogramów. W samochodzie może się znajdować do 4 miejsc, a maksymalna przestrzeń ładunkowa wynosi do 1 m3. 

Warto natomiast dodać, że Fiat Panda występuje również w wariancie z nadwoziem typu crossover, w tym z napędem hybrydowym. To bardzo ciekawa propozycja nie tylko do miasta. Dzięki wariantowi 4x4 Panda dostarcza wiele radości podczas weekendowych wypraw po bezdrożach. Warto się o tym przekonać osobiście!  

Szukasz serwisu Ducato w Bytomiu?

Fiat Ducato przez lata zapracował sobie na opinię wyjątkowo trwałego i niezawodnego modelu użytkowego. Przedsiębiorcy mają do niego duże zaufanie, natomiast nie powinni zapominać, że kluczowy wpływ na satysfakcję z posiadania samochodu ma prawidłowy i regularny serwis. Zastanawiasz się, gdzie serwisować Ducato w Bytomiu? Zapraszamy do naszej autoryzowanej stacji obsługi.

Dlaczego warto serwisować samochód w ASO? Oto najważniejsze powody:

 • gwarancja dostępu do procedur serwisowych i technologii producenta, 
 • fachowa obsługa, zgodnie z zaleceniami Fiata, 
 • szybka i bezbłędna diagnostyka, 
 • sprawne usuwanie wszelkich awarii,
 • dostęp do oryginalnych części zamiennych, które mają powtarzalną jakość i tym samym przewidywalną trwałość, 
 • najwyższy poziom bezpieczeństwa jazdy samochodem serwisowanym w ASO, 
 • umawiasz się na konkretną godzinę i nie tracisz czasu w kolejce, 
 • na naprawę możesz poczekać w komfortowych warunkach, popijając kawę i np. pracując zdalnie, 
 • wolniejsza i mniejsza utrata wartości pojazdu,
 • łatwiejsza sprzedaż, 
 • wyższa cena za samochód przy odsprzedaży. 

Te argumenty powinny Cię przekonać, że najlepszy serwis Ducato w Bytomiu to ten autoryzowany. Traktuj to w kategorii inwestycji w bezpieczeństwo Twojego biznesu – długa i niefachowa naprawa zawsze oznacza duże straty w firmie, ponieważ auto nie może na siebie zarabiać. 

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Zostaw numer telefonu. Odezwiemy się z nową ofertą!

×

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!