4.5

Samochody Fiat Professional - samochody dostawcze

Poznaj aktualną ofertę samochodów dostawczych Fiat Professional. Zawsze szeroki wybór aut dostępnych od ręki. Oferujemy także profesjonalne zabudowy samochodów dostawczych (skrzyniowa, laweta, brygadówka-DOKA, kontener, izoterma, plandeka, Food Truck) realizowane na bazie Fiata Ducato . 

Czytaj więcej
Znalezione wyniki: 18
Sortuj

Fiat dostawcze - flota dopasowana do Twoich potrzeb

Fiat Professional, wchodzący w skład koncernu Fiat, już od kilku lat może poszczycić się pozycją lidera sprzedaży samochodów dostawczych na polskim rynku. Szeroko rozbudowana linia produktowa, w której każdy klient znajdzie potrzebne mu auto, pomogła im zdobyć zaufanie wielu kupujących. Co ciekawego zawiera ich oferta? Poniżej kilka propozycji samochodów dostawczych Fiat, które możesz włączyć do swojej floty.

Samochody dostawcze Fiat – propozycje od Fiat Professional

Fiat Professional dysponuje pełną gamę modeli, w ofercie znajdziesz różnego rodzaju auta dostawcze, w tym:

  • Furgony (m.in. Ducato i Talento);
  • Kabiny ze skrzynią (Doblò Work Up);
  • Przewóz osób (Talento, Doblò Kombi);
  • Pickupy (Fullback);
  • Vany (Panda Van).

Fiat Ducato: Legendarny już model z dostawczej floty Fiat Professional, jego pierwsza generacja pojawiła się na rynku w 1981 roku. Obecnie w ofercie można znaleźć około 10 tys. modeli Ducato. Pod maską może pracować jeden z czterech silników wysokoprężnych MultiJet. Oczywiście, każdy z nich spełnia wyśrubowane normy emisji spalin Euro6 bez stosowania AdBlue.

Fiat Panda Van: najmniejszy, a zarazem najlżejszy dostawczy Fiat w ofercie. Idealne rozwiązanie dla niewielkich firm, które mają swoje siedziby w centrum miasta. 5-drzwiowe nadwozie gwarantuje dużo łatwiejszy dostęp do przestrzeni ładunkowej, która ma ponad 1000 l pojemności.

Fiat Talento: kolejny samochód dostawczy do 3,5 tony, który jest reprezentantem średniego segmentu aut dostawczych. Model dostępny w kilku wersjach nadwoziowych, w tym m.in. wariant kombi czy z ogromną przestrzenią ładunkową.

Nie wiesz, które samochody dostawcze Fiat najlepiej włączyć do floty swojej firmy? Skontaktuj się z nami, doradcy salonu pomogą Ci wybrać optymalne rozwiązanie.

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Zostaw numer telefonu. Odezwiemy się z nową ofertą!

×

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!