4.5

Ducato

Fiat Ducato to wyjątkowo elastyczny partner w biznesie. Może być nie tylko furgonetką do przewozu towarów (Ducato Furgon), chłodnią (Ducato Izoterma), lawetą (Ducato Laweta) czy wywrotką (fabryczna wersja) , ale i brygadówką. W naszej ofercie posiadamy modele Ducato 2016 dostępne od ręki, również w pojemniejszej wersji Ducato Maxi. Poznaj atrakcyjną ofertę Fiata dla firm - zapytaj o Ducato Leasing.

Czytaj więcej

Fiat Ducato do doskonały partner w każdym biznesie. Dzięki wielu różnym możliwościom zabudowy Ducato sprawdzi się wielu miejscach na wielu stanowiskach. Dostępne możliwości zabudowy:

  • Ducato Furgon - jest to opcja, która umożliwia przewóz towarów. Główne atuty do ładowność 2,2 ton oraz pojemność ładunkowa do 17 m3 co umożliwia przewóz bardzo wielu towarów. Fiat Ducato może być spersonalizowany na wiele różnych spsobów, w tym między innymi: cały zabudowany, przeszklony lub częściowo przeszklony. Ducato Furgon może występować również wersji z zabudową brygadową.
  • Ducato Kombi - jest to opcja, która umożliwia przewóz osób. Pozwala na przewóz do 9 osób i oferuje obszerny przedział bagażowy.
  • Ducato Panorama - kolejna wersja, która umożliwia przewóz osób. Głównym atutem tej wersji jest pełen komfort transportu dla osób podróżujących.
  • Ducato Kombi L3H2 - umożliwia transport osób i cechuje się indywidualnymi fotelami, stylowym i eleganckim wykończeniem oraz 2-metrową przestrzenią ładunkową.
  • Ducato z zabudową modułową - oferuje wszechstronne wnętrze i modułowe rozwiązania, które pozwalają na szybkie i łatwe przesuwanie oraz obracanie i wyjmowanie foteli.
  • Ducato Izoterma, Chłodnia, Przewóz leków - są to opcje skierowane do osób i firm, które planują przewozić towary w ściśle określonych warunkach termicznych. Zabudowa dla chłodni pozwala na transport produktów mrożonych, natomiast zabudowa do przewozu leków jest przeznaczona do przewozu certyfikowanych wyrobów medycznych.
  • Ducato Laweta - jest to niezastąpiona zabudowa używana m.in. w pomocy drogowej czy komisach samochodowych. Jeśli prowadzisz Pomoc Drogową to Fiat Ducato Laweta jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zwinne Ducato z funkcjonalną zabudową lawety, do tego z dobrym wyposażeniem i ekonomicznym silnikiem - to przepis na sukces twojej firmy.
  • Istnieją również inne zabudowy specjalistyczne realizowane przez firmy zewnętrzne między innymi: Ducato Kontener, Ducato Food Truck, Ducato Pomoc Drogowa, Ducato Ambulans, Ducato Mobilny Warsztat, Ducato Pojazdy Opancerzone, Ducato Minibus.

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Zostaw numer telefonu. Odezwiemy się z nową ofertą!

×

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!