4.5

Fiat Katowice – skorzystaj z najlepszej oferty na rynku

Opublikowano: 1 marca 2018
Zdecydowałeś się na zakup Fiata w Katowicach? To bardzo dobry wybór! Samochody włoskiego koncernu wyróżniają się nie tylko atrakcyjną ceną i stylistyką, ale również wysoką trwałością, niezawodnością oraz przemyślanymi rozwiązaniami w zakresie komfortu. Do tego dochodzą dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe. Jako autoryzowany dealer Fiata w Katowicach zapraszamy Cię do poznania wybranych modeli z gamy marki oraz do zakupu wybranego samochodu w naszym salonie.

Fiat Doblo Katowice – co warto o nim wiedzieć?

Fiat Doblo nie bez przyczyny jest jednym z najchętniej wybieranych samochodów użytkowych na europejskim rynku. Do jego najważniejszych zalet zaliczymy świetne parametry transportowe, dobrą jakość wykonania oraz atrakcyjny cennik. Co ciekawe, Doblo w Katowicach kupisz także w wersji rodzinnej, czyli Kombi. To 5-miejscowy, bardzo komfortowy samochód, który zabierze także mnóstwo bagaży na wakacje czy weekendowy wypad. 

Fiat Ducato Katowice – nie traci formy

Fiat Ducato był najlepiej sprzedającym się samochodem użytkowym w Europie i ani myśli ustępować pola konkurencji. To świetne auto, które sprawdzi się w każdej firmie transportowej, kurierskiej, budowlanej etc. Do najważniejszych atutów Ducato zaliczymy spory wybór wariantów nadwozia, znakomitą ładowność oraz dynamiczne i oszczędne jednostki napędowe. Gdy dodamy do tego legendarną już niezawodność, to zyskamy obraz wręcz idealnego samochodu dla biznesu.

Rozważając zakup Fiata Ducato w Katowicach koniecznie zwróć uwagę na wersję E-Ducato. Jak się pewnie domyślasz jest to model z napędem elektrycznym, który szczególnie dobrze sprawdzi się w warunkach miejskich. Takim Ducato możesz podróżować buspasami i parkować w centrum, jednocześnie ciesząc się bardzo niskimi kosztami eksploatacji. 

Fiat 500 Katowice – trudno o piękniejszego „mieszczucha”

Ponowne wprowadzenie do gamy modelowej Fiata 500 było majstersztykiem włoskiego producenta. Pięćsetka z miejsca stała się hitem sprzedaży i pozostaje nim do dziś. To wyjątkowo urodziwy samochód, który imponuje przy tym funkcjonalnością, jakością wykonania, gamą jednostek napędowych oraz nowoczesnymi technologiami. Jeśli więc szukasz auta do miasta, to Fiat 500 będzie idealnym wyborem. 

Fiat Panda Katowice – rodzinnie czy służbowo?

Fiata Panda w Katowicach możesz zamówić zarówno w wariancie crossover, jak i VAN. Ta druga opcja jest świetnym rozwiązaniem dla firm, może pełnić funkcję auta flotowego o ponadprzeciętnych właściwościach przewozowych. Z kolei crossover to na wskroś nowoczesny samochód, który korzysta z technologii napędu hybrydowego, by ograniczyć koszty eksploatacji oraz negatywny wpływ na środowisko naturalne. To bardzo udany model, który sprawdzi się w mieście, a dzięki opcjonalnemu napędowi 4x4 sprosta niejednemu wyzwaniu w terenie. 

Fiat Fiorino Katowice – dostawczak stworzony do ruchu miejskiego

Ducato czy Doblo są dla Ciebie za duże, ponieważ przewozisz drobniejsze rzeczy i poruszasz się głównie po mieście? W takim razie koniecznie weź pod uwagę zakup Fiata Fiorino w Katowicach i sprawdź naszą ofertę na ten model.

Fiorino dzięki kompaktowej konstrukcji doskonale radzi sobie w zatłoczonym mieście, nie ma tutaj żadnych problemów z parkowaniem czy manewrowaniem na ciasnych ulicach. Jednocześnie samochód oferuje imponującą ładowność aż do 660 kilogramów. 

Serwis Ducato Katowice – wybierz dobrze

Samochody użytkowe Fiata cieszą się bardzo dobrą opinią, natomiast tak jak wszystkie wymagają specjalistycznego serwisu. Dobrym przykładem będzie tutaj właśnie Ducato – serwis w Katowicach, który wybierzesz musi spełniać rygorystyczne kryteria narzucone przez producenta, a także najczęściej leasingodawcę. Dlatego zaufaj naszej autoryzowanej stacji obsługi.

Serwisując Ducato w ASO masz pewność, że Twoje auto będzie zawsze sprawne i gotowe do ciężkiej pracy, a przede wszystkim nie zawiedzie Cię na drodze. To doskonała inwestycja w bezpieczeństwo biznesu, jak również w zagwarantowanie sobie wyższej ceny odsprzedaży, gdy postanowisz kupić nowe Ducato. Serwisowane samochody użytkowe są bardzo poszukiwane na rynku wtórnym. 

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Zostaw numer telefonu. Odezwiemy się z nową ofertą!

×

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!