4.5

Fiorino

Poznaj nowe, jeszcze bardziej oszczędne Fiorino z jednostką benzynową 1.4 8V i technologią CNG.

We wszystkich, nowych Fiatach Fiorino znajduje się butla z metanem o pojemności 13,2 kg oraz zbiornik paliwa o pojemności 45 litrów. W przypadku braku paliwa, CNG pozwala na zachowanie równie wysokiej funkcjonalności, jak tradycyjna wersja benzynowa.

Fiaty Fiorino napędzane gazem ziemnym są wyjątkowo tanie w użyciu (brak akcyzy na CNG), ciche i przyjazne dla środowiska. Technologia CNG jest stosowana od wielu lat i regularnie się rozwija. Obecnie w Polsce działa ok. 30 stacji tankowania CNG. Do końca roku ma ich powstać ponad 100.

Zobacz modele Fiorino z CNG dostępne w naszych salonach od ręki.

Czytaj więcej
Znalezione wyniki: 1
Sortuj

Fiat Fiorino to idealna propozycja dla niewielkiego biznesu umieszczonego w środku ruchliwego miasta poszukującego zwrotnego i pakownego samochodu użytkowego o kompaktowych wymiarach. Przesuwane drzwi ułatwią dostęp i wyładunek w miejscach ciasnych i z utrudnionym dostępem. Fiorino występuję w dwóch wersjach: Cargo z przeznaczeniem do transportu towarów i Kombi, która umożliwia komfortowe przewożenie osób.

  • Fiorino Cargo - jest to wersja użytkowa przeznaczona do transportu towarów . Cechuje się pojemną przestrzenią ładunkową gotową pomieścić przedmioty do 2,8 m3. Ładowność tego modelu wynosi 660 kg. Wysokość progu załadunkowego to 527 mm. Natomiast średnica zawracania wynosi 9.95 m.
  • Fiorino Kombi - jest to wersja osobowa pozwalająca na swobodne podróżowanie 5 osób.

Bezpieczeństwo

Ważną kwestią w samochodzie jest bezpieczeństwo. W Fiacie Fiorino nad kierowcą czuwają zaawansowane systemy bezpieczeństwa:

  • ESC - elektroniczny system stabilizacji toru jazdy
  • Hill Holder - podczas ruszania pod górę automatycznie utrzymuje samochód w miejscu jeszcze przez kilka sekund po zwolnieniu pedału hamulca
  • Traction+ - system ułatwiający poruszanie się na nawierzchniach o słabej przyczepności (śnieg, lód, błoto itp.)
  • Tempomat - pozwala utrzymywać stałą zaprogramowaną prędkość na długich i prostych odcinkach

Dostępna gama silnikowa Fiata Fiorino:

  • na gaz CNG 1.4 o mocy 70 KM
  • wysokoprężny 1.3 MultiJet o mocy 80 KM
  • wysokoprężny 1.3 MultiJet o mocy 95 KM

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Zostaw numer telefonu. Odezwiemy się z nową ofertą!

×

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!