4.5

Tipo SW

Jedną z odsłon Fiata Tipo jest wariant kombi, łączący w sobie zalety samochodów klasy kompaktowej z wyjątkowo dużą pojemnością. Zobacz dostępne od ręki modele Tipo Station Wagon, prezentowane poniżej, lub zapoznaj się z oferowanymi przez nas egzemplarzami mniejszego Fiata Tipo 5d.

Czytaj więcej
Znalezione wyniki: 2
Sortuj

Kompaktowe, a zarazem pojemne

To, co wyróżnia Tipo kombi na tle pozostałych wariantów tego modelu to wyjątkowo duży bagażnik o pojemności aż 550 l. Wygodny dostęp do przedziału bagażowego sprawia, że transport nawet dużych ładunków nie sprawi Ci problemu. Również przestrzeń pasażerska w Tipo kombi wyróżnia się przestronnością i przemyślaną aranżacją, gwarantującą pełen komfort podróży nawet 5 osobom jednocześnie. Standardowe wyposażenie obejmuje takie elementy jak m.in. 6 poduszek powietrznych, systemy ABS, ESP oraz ESC z asystentem awaryjnego hamowania, klimatyzację manualną, radio z USB i elektrycznie sterowane szyby. Dodatkowo, wariant kombi dostępny jest w bogatszych wersjach Tipo City Life, Life i City Sport.

Fiat Tipo - ceny od 73 300 zł za wersję kombi

 Zapraszamy do Fiat Partner - gwarantujemy liczne rabaty oraz korzystne warunki finansowania zakupu auta. Możesz wybrać jeden z dostępnych od ręki egzemplarzy Tipo w niskiej cenie bądź skonfigurować swój wymarzony pojazd na zamówienie.

Nie znalazłeś samochodu dla siebie?

Zostaw numer telefonu. Odezwiemy się z nową ofertą!

×

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Katowice
Bytom

Poproś o telefon

Zostaw nam swój numer telefonu - oddzwonimy!

Formularz kontaktowy

Wypełnij formularz - odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego!

Numer telefonu jest wymagany. GWARANTUJEMY, że zadzwonimy tylko aby dopytać o szczegóły Twojego zapytania. Twój telefon nie zostanie wykorzystany w żadnym innym celu!